Najdu pro vás
vysněnou nemovitost

Vaši vysněnou nemovitost v Praze máte na dosah s mou vyhledávací službou. Ať už hledáte domov, komerční prostor nebo investiční příležitost, jsem tu, abych vám pomohl.

Vyhledání nemovitosti na míru

Jaké nemovitosti pro vás vyhledám

Při vyhledávání nemovistí se řídím osvědčenými metodami, díky kterým pro vás mohu snadno najít ideální nemovitost, která je aktuálně dostupná. Provedu vás celým procesem od vyhledání po koupi nemovitosti tak, abyste byli 100% spokojeni.

 

Najdu pro vás:

Nabízím exkluzivní služby

Individuální konzultace

Mým posláním je co nejlépe pochopit vaše představy, přání a záměr pro nákup nemovitosti. Chci pro vás zajistit skvělý výsledek a vyhledat nemovitost, která vás nadchne. V rámci osobní konzultace zjistím všechny vaše požadavky.

Nadstandardní péče

Každý můj zákazník si zaslouží veškerou péči a pozornost, proto pracuji s maximálně 5 klienty měsíčně. Ručím za rychlou komunikaci, transparentnost a doprovod při prohlídkách. Mé schopnosti efektivně vyjednávat chrání vaše zájmy.

Právní servis

Zajistím komplexní právní servis, od smluv po převod vlastnictví. Spolupracuji s prověřenými právníky, kteří se specializují na nákup nemovitostí. Mé právní poradenství vám poskytne jistotu a klidnou mysl během celého procesu.

Technická kontrola

Každou nemovitost před prodejem důkladně kontroluji, abyste se vyhnuli nečekaným výdajům. Prověřuji technický stav, identifikuji možné vady, případně zajistím odbornou technickou prohlídku.

Investiční poradenství

Pokud hledáte investiční příležitost v nemovitostech, pomohu vám najít nejen ideální nemovitost pro váš záměr, ale zajistím také financování a vyberu vhodného nájemníka.

Zprostředkování koupě

V případě zájmu pro zajistím celý proces nákupu rezidenční nebo komerční nemovitosti. Mým cílem je chránit vaše zájmy při vyjednávání o ceně a podmínkách nákupu. Kladu velký důraz na transparentnost a bezpečnost transakce.

Kontakt

Kontaktujte mě a projdeme si vaše požadavky. Obratem pro vás připravím nezávaznou nabídku. Jsem vám plně k dispozici, ať už hledáte nový domov nebo investici.

Neváhejte mě kontaktovat

    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vaší poptávky dle podmínek uvedených ZDE.
    Tato stránka je chráněna službou Google reCAPTCHA. Zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky.

    Realitní kancelář Reality Dvořák